Merhaba Kefim Sabahtan Beri Kusuyor

Mrvdncc

Merhaba kedim sabahtan beri kusiyor ve salya akutiyor ayrica cok hizli nefes aliyor ve ayakta duramiyor zehirlendigini dusunuyorum ama evde nasil mudahale edebileceğimi bilmiyorum yardimci olabilir misiniz lütfeenn?

4 CEVAP

Sabisim

Lütfen hayvanı acil veterinere götürür müsünüz evde müdahele edilecek bir şey değil bu. Ne kadar rahatsınız ya hayret verici.

kj0122

Umarım hekimliğe gitmişsinizdir acil vaka semptomları bunlar evde herhangi bir müdehalesi yapılamaz pişman olmamanız adına söylüyorum

Böbrek yetmezliği son evre olabilir umarım hemen götürmüşsünüzdür. Ellerinizden aniden kayıp gidebilir. Diliyorum ki veterinere yetiştirmiş olasınız.