Köpek Çiftleştirme

eylem97

Köpeğim şu an 3.5 aylık ilerde zaman çifleştirebilirim 1 kere çiftleştirip sonra kısırlaştıracağım sizce doğru bir şey mi??

5 CEVAP

dollfacepersian

Çiftleşmek için en az 1 yaşında olmalı.
Köpeğinizin cinsi ve cinsiyeti ne? Yavruların hepsine siz mi bakacaksınız olursa? Sahiplendirmeyi düşünüyorsanız can emanet edecek kadar güvendiğiniz köpek sahiplenmek isteyen insanlar var mı?

dollfacepersian

Cinsini sorma nedenim maalesef cins yavrular çok daha kolay yuva bulurken melez yavrular çok daha zor yuva buluyor..

Cinsiyeti sorma nedenim ise dişi sahibi iseniz yavrular üzerinde hakkınız çok daha fazla iken erkek sahiplerinin hakkı 1 tane maalesef. Yani yavruların hepsine bakmak kendi tanıtıp güvendiğiniz insanlara vermek istesenizde bunu yapmanız nerdeyse hiç mümkün değil maalesef.
Bu yüzden yavruların akıbeti konusunu iyice düşünüp öyle çiftleştirmeye karar vermeniz gerekiyor. Eğer çiftleştirme kararınız kesin ise dişi sahibi ile önceden bu tür konuları konuşup netleştirmeden lütfen köpeğinizi çiftleştirmeyin

eylem97

Ne zaman*

eylem97

Terrier ve erkek.Yavruları tanıdığım insanlara sahiplendireceğim eğer fazla olursa da mutlaka görmek şartıyla olur ya da sözleşmeyle

eylem97

1 tane olduğunu bilmiyordum ama sorun değil yine de mutlaka dediğiniz şeyleri yapacağım.Ben çiftleştirmem doğru bir şey mi diye sormuştım hayvan açısından en ufak bi olumsuzluğu varsa istemem