Kedimin Boynunun Altında Yumuşak Şişlik Var Veterinere Götürmem Gerekir Mi

zsenasenax

kedim sokak kedisiydi sonradan alıştırmaya çalıştık ama tam alışmadı evde uyuyo mama yiyor ama dışarı çıkmak istiyo giriş katta oturuyoruz balkonun kapısın pencerelerin önünde çok miyavladığı için mecbur çıkarıyoruz sonra kendi geliyor yani dışarı gidip gelen bir kedi herhangi bi yara izi ısırma izi göremedim dokunduğumda da tepki vermedi acımıyo diye düşünüyorum ama 1 hafta önce kene yapışmıştı veterinere götürdük aldılar onla bir ilgisi olabilir mi maddi durumum çok iyi olmadığı için veterinere pek götüremiyorum ne yapmam gerekiyor ciddi midir ya da kendiliğinden geçer mi acaba

7 CEVAP

hndgr

Lenf bezi şişmiş olabilir enfeksiyon kaptıysa. Haklısınız veterinere gittiğinizde çok fazla ödeme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Şişlik ellediğinizde kayan cinsten bir şişlik mi?

hndgr

Lenf bezi şişmiş olabilir enfeksiyon kaptıysa. Haklısınız veterinere gittiğinizde çok fazla ödeme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Şişlik ellediğinizde kayan cinsten bir şişlik mi?

zsenasenax

hayır dokununca kaymıyo dün olmıştu dün ellediğimde daha yumuşaktı dokunduğumda kedim tepki vermiyodu şimdi dokununca daha sert geldi ve dokunduğumda kedim miyavlıyo yarım sabah veterinere götücem mecbur teşekkür ederim cevabınız için

zsenasenax

hayır dokununca kaymıyo dün olmıştu dün ellediğimde daha yumuşaktı dokunduğumda kedim tepki vermiyodu şimdi dokununca daha sert geldi ve dokunduğumda kedim miyavlıyo yarım sabah veterinere götücem mecbur teşekkür ederim cevabınız için

zsenasenax

hayır dokununca kaymıyo dün olmıştu dün ellediğimde daha yumuşaktı dokunduğumda kedim tepki vermiyodu şimdi dokununca daha sert geldi ve dokunduğumda kedim miyavlıyo yarım sabah veterinere götücem mecbur teşekkür ederim cevabınız için

hndgr

Geçmiş olsun inşallah ciddi bir şey değildir

zsenasenax

saolun veterinere gittik başka bi kedi tarafından saldırıya uğramış ya da ısırılmış sanırım, apse olmuş baya şişti yanağı antibiyotik iğne vurulucak 3 gün daha :(