Sokak Kedileri İçin Mama Önerir Misiniz?

Sevilayyyyy

Arkadaşlar, şimdiye kadar sokak kedileri için pek çok marka mama kullandım, yıllardır besleme yapıyorum. Felicia, Friskesh, Reflex, Lavital gibi ancak bunların fiyatı arşa dayandı ve benim artık alacak bir bütçem yok. Yani Lavital'ı hala alabilirim ama onun da kısır kedi maması, alerjenik mama ve yavru kedi maması var yani sadece yetişkin mamasını gmr

6 CEVAP

GunesAres

Merhaba, ben sokak kedileri için Enjoy marka mama alıyorum, pek çoğu yiyor bir sıkıntısını görmedim. Fiyatı da piyasaya göre uygun oluyor, 10 kilo ya da 15 kilo olarak satın alabilirsiniz.

AhsenAise

Mercy mamaya şans verebilirsiniz

Mslna01

Enjoy alabilirsiniz

svvllabsy

Evet bende çocuklara enjoy alıyorum severek yiyorlar

akbas1

Reflex yavru alın 10 kilo 900 lira civarı yemeyen kedi yok eleştiren varsa gelsin sabaha kadar tartışalım zaten veterinerlerde bu mamayı pahalıya satıyor altın suyuna batirdilar heralde :)
Daha ucuzlarını alıyoruz bu seferde kediler yemiyor kuşlar yiyor kuşlara buğday alıyoruz zaten :)

Sevilayyyyy

Lavital'in sadece yetişkin mamasını göremedim. Bilen varsa önerirse sevinirim. Bir sürü araştırma yaptım bu sitede daha önce sokak kedileri için mamayla ilgili yazılmış bir ton yorumu okudum, fakat birinin güzel dediği başka biri yerlere vurmuş. Açıkçası ben ne yapacağımı bilmiyorum. Bütçem 1.000 lira kötü mama da vermek istemiyorum yavrucaklara. Lütfen bu bütçede kaliteli mama önerir misiniz?