Glukozamin Önerisi

ilaydacakir

Kedim oldukça sağlıklı ama scottish kırması olduğu için 6.aydan itibaren glukozamin takviyesine başlatmıştı veteriner, ileride eklemleriyle ilgili bir sıkıntı olmasın diye.

Progplus diye bir markanın eklem sağlığı haplarını kullanıyorduk fakat bittikten sonra bir daha bulamadım o zaman veterinerden almıştım zaten. Şu an veterinerde olan markanın adını unuttum ama 2 aylık hap 1200tlydi yani çok uçuk geldi fiyatı. İnternetteki takviye adı altında satılanlar da genelde fos oluyor acaba kullanıp önerebileceğiniz bir marka var mı yoksa veteriner veteriner gezip daha uygun fiyatlı mı aramalıyım

2 CEVAP

Misislama

Merhaba ben "glycoflex plus "(60 adet 850tl )kullaniyorum suan bitti yenisini sipariş verdim gelmesini beklerken veterinerden daha önce aldigim daha uygun fiyatli olan "lapharmanin glucondromin" tabletini kullaniyorum 4 gündür.4 gündür pek hareket etmiyor.Aradaki farki net gördüm.Bu siteden bi kullanici da "vetriline mobilty"önerdi onu henüz deneyimleyemedim.

Fistikpasa

Bio pet active’ glucopet kullanıyorum biri bitti ikinci kutuyu sipariş ettim kullanmaya başladığımdan beri eskisi gibi topallamıyor faydasını görüyorum öneririm. Tadını da seviyor önüne koyduğumda kendisi yiyor o açıdan da rahatım