Kedimin Boynunda Böyle Bir Şey Fark Ettim

KimJeongguk

Kedimin boynu bu şekildeydi nedenini asla bilmiyorum keyfi çok yerinde yemesinde içmesinde sıkıntı da yok muhtemelen kaşıyarak kanatmış orayı. Veterinerimiz dermatit gibi görünüyor deyip uygulamak için bir sprey verdi 1 hafta sonra kontrolümüz var. Aynı şekilde kedisinde böyle bir yarası olanların neler yaptıklarını ne önereceklerini merak ediyorum. Bana bilgi verebilir misiniz bu konu hakkında. Bu neden olur?

5 CEVAP

Mia1roz3

Kaşımış da olabilir korkmayın benim de beyaz kedim var valla her yerini kaşıyarak yara yapıyor:( geçmiş olsun ama önemli değil gibi geldi ben çok alıştığım için yaralarına…

Can881

Sanki bir cisim kesmiş gibi,hayvanlarda kullanılabilecek tek yara dezenfektani tendürdiyot,sakın alkol veya başka birsey kullanmayın.

Can881

Veterineriz dermatit demiş,orayı okumamışım,ilk yazdığım mesajı dikkate almayın..

KimJeongguk

Güncel

KimJeongguk

Kedimde hiç böyle bir şey olmamıştı ilk defa karşılaştığım için endişelendim. Ne için olduğunu da bilmediğim için kafamda büyük bir soru işareti bu.