Kızgınlıktaki Kedi

Arkadaşlar 9 aylık erkek kedim var henüz kısır değil ve sanırım kızgınlığa girdi
Daha önce kedi bakmadığım için çok bir bilgiye sahip değilim ama kedim erkek olmasına rağmen dişi kedi gibi miyavlıyor habire tabiri caizse böğürüyor uyumadığı her an durum böyle
Gece vs hiç uyutmuyor
Oynatmaya onu yormaya çalışıyorum ama faydasız oyuncaklarına karşı ilgisiz oyunlara karşı ilgisiz
Genel anlamda mama olsun oyuncak olsun sıvı ödül maması malt vs dahil çok sıkılgan bir kedi
Nasıl ilgisini çekebilirim bu durumda ne yapabilirim
Kedimi kısırlaştıracağım ama özellikle erkek kedilerde yaşı beklememizin daha doğru olacağını söyledi veteriner hekimimiz
10 ayını doldurunca kısırlaştırmamda herhangi bir sorun olur mu

3 CEVAP

akbas1

Vücudunu ıslatıp taryinca biraz sakinleşiyorlsr birde yoğurt yedirince uykuya beraber dalarsaniz güzel olur ben bunları yapiyordum

Evet dediğiniz gibi sadece tarayarak sakinleştirebiliyorum
Kedim öyle bir bağırıyor ki neredeyese boğazı yırtılacak o derece

Güncel