Kedi Kısırlaştırma Sonrası

Eratb

2.5 yaşında dişi Van kedim 1 hafta önce kısırlaştırma operasyonu geçirdi. Operasyondan sonra düzenli olarak antibiyotik tedavisi uygulandı anca yeme içmesi çok azdı. Operasyonun 6. gününde nefes almakta zorlanıp ateşi çıktı ondan sonra hemen ateş düşürücü ve antisitamin yapıldı. Bugün gündüz çok toparladı biraz 2 kap yaş mama yedi ancak akşam tekrardan halsizleşti. Veteriner hekim eve gelip tekrardan ateş düşürücü ve antistamin yaptı ancak nefesi hala problemli. Daha önce aynı durumla karşılaşan oldu mu ?

2 CEVAP

Ahudr

Kisirlastirma sonrasi anestezinin etkisi tam gecmeden bir seyler yedirdiniz mi su icti mi bu cok onemli tam etki gecmeden yeme icme olur ve kusarsa cigerlerde hasar kalir.Genis kapsamli tahliller yapilmali rontgen vs Cok gecmis olsun

Sabisim

Bir hafta uzun bir süre kendine gelmiş olması lazımdı. Biyokimya yaptırmış mıydınız? Eğer yaptırdıysanız ameliyat sırasında veya sonrasında hastalık kapmış olabilir tekrar bir test yaptırın bence.