Fipli Kediye Kapsül Verimli Olur Mu İğne Şart Mı

perihanim

Babamın baktığı Fipli sokak kedisi var tedavi çok maliyetli. Kapsül sonuç verir mi yeterli olur mu kullanıp sonuç alan var mı? Diğer türlüsü çok maliyetli nasıl altından kalkarım bilmiyorum lütfen tecrübelerinizi yazın

5 CEVAP

HepsiPati

Kullanıp sağlığına kavuşanlar var. Bence deneyebilirsiniz. İyi haber bekliyoruz.

caliskancrn

benim bebeğim iğne tedavisinin 9. gününde vefat etti, malesef iğne de kesim çözüm olmuyor
internette satılan kapsüllerin uygulaması içindr sanıeım bi süre iğne olması gerekiyor
iyice araştırmanızı öneririm
çok zor bi durum malesefki kesim çözümü yok
ne yaparsınız yapın eğer iyileşeceği varsa iyileşir

caliskancrn

benim bebeğim iğne tedavisinin 9. gününde vefat etti, malesef iğne de kesim çözüm olmuyor
internette satılan kapsüllerin uygulaması içindr sanıeım bi süre iğne olması gerekiyor
iyice araştırmanızı öneririm
çok zor bi durum malesefki kesim çözümü yok
ne yaparsınız yapın eğer iyileşeceği varsa iyileşir

caliskancrn

benim bebeğim iğne tedavisinin 9. gününde vefat etti, malesef iğne de kesim çözüm olmuyor
internette satılan kapsüllerin uygulaması içindr sanıeım bi süre iğne olması gerekiyor
iyice araştırmanızı öneririm
çok zor bi durum malesefki kesim çözümü yok
ne yaparsınız yapın eğer iyileşeceği varsa iyileşir

perihanim

Pazar günü tedaviye başlayacaktık. Normalde tüm gün evin etrafında olan hayvan bugün gün boyu ortada yok. Aradık bulamadık. Sanırım öldü