Otobüs Yolculuğu

Ezgiyvz

Kedim portakal ile 3 saatlik otobüs yolculuğuna çıkmam gerekti. Ağzından şırınga ile bir jel verdim (sakinleştirici). Gözlerine perde indi 5 saat oldu geçmedi bir sıkıntı mı var? Ve çok halsiz zor yürüyor. Birde bagajda altına ishal bi şekilde kakasını yapmış. İlaçtan dolayı mıdır? Normal mi veterinere götürmem gerekiyor mu?

8 CEVAP

Mariana

Bagaja nasıl içiniz sinerek veriyorsunuz ben anlamıyorum :(

Ezgiyvz

Acil cevap lütfen içim hiç rahat değil

dollfacepersian

Kedinize kendiniz veterinerin onayı olmadan sakinleştirici mi verdiniz!?

yunus26

ben de jel verdim 7 saat yol geldik ama yaşına ağırlığına göre miktarı var fazla verdiyseniz sorun olmuş olabilir ama şunu anladım ki sakinleştiriciye gerek yok zaten bagajda geliyor hayvanın sesi bile çıkmıyor. Hâlâ düzelmediyse veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

Selenmor

Bagaji kesinlikle önermiyorum hayvan içine kapanık oluyor sizin yanınızda gitmesi daha iyi olur bagajda korkar,sizi arar,belki bı sorunu olur

nyancat

Sakinleştiricileri genelde veterinerler de önermiyor ben kedimle 4-5 saatlik yolculukta sakinleştiricisiz çok rahat bir şekilde gidip gelmiştim ama yanımda olduğu için kedini güvende hissediyordu. Otobüsler maalesef çok büyük sıkıntı bu konuda bir canlıya bagaj muamelesi yapılıyor en fazla ağlar yani çocukta ağlıyor ama gel de bunu otobüs firmalarına anlat. Umarım yavrunuz en kısa sürede kendine gelir sakinleştirici kullanmamanızı ve mümkünse kedinizi yanınıza alabileceğiniz bir otobüs firması araştırın

Muzeyyennb

Normal bir durum değil gibi gözüküyor. Vakit geçirmeden gösterin derim

leyla00

siz düşünün artık ben kedimi sırf yanımdan ayırmamak için 17 saat otobüs yolculuğu yaptım ve hiçbir sorun çıkmadı molalarda mama su tuvalet ihtiyacını giderdim otobüs içinde de taşıma kabında kucağımda sürekli konuşarak sohbet ettim rahatlaması için hiçbir sorun çıkarmadı