Ense Damlası Dağılması

caliskancrn

kedim 2 aylık bugün dış parazitini yaptırdık ama eve geldiğimde ensesinden boynuna akmıştı,
veteriner 2 saat boyunca takip etmemi kaşımamasını ve yalamamasını söyledi
ilk başta yalamadı ama sanki ağzına bişey gelmiş gibi sürekli dil çıkarttı
pamukla da boynundakileri sildim
bir şey olur mu?

2 CEVAP

kj0122

Soruyu sorduktan sonra herhangi bir kaşınma ve ya şu anda yaladığını gözlemlediniz mi müsade etmeyin

1.5 saati geçmiş soru sorduktan sonra takipte kalın boynundakini silmeniz iyi olmuş ensesinde mevcut kalsın silmeyin

kj0122

Birşey olmaz bu arada göz önünde bulundurduğunuz takdirde sadece ağzıyla kendisini temizlemesine izin vermeyin o bölgede içiniz rahat olsun