Karın Tuyleri Normal Mi

eylulpak

5 aydir karin bolgesi tuyleri bu sekilde baska bir bolgesinde sıkıntı yok sizce problem nedir

8 CEVAP

gece18

Hahahha gayet normal. Benim oğlanın karnıda böyle gözüküyor az tüyden. Yemelik.

Emirrckr

Bence normal,
Benim kızımında böyle gibi.Belli bir bölgesinde daha az tüy var.

Basakdd6

Benimm kızımın da böyle bence normal 😄

Mini2019

kasık kısmı normal değil. Eğer önceden böyle değilse veterinere gösterin.

eylulpak

bende oyle dusunuyorum mantar falan olsaydi diger yerlerine de atardi ya da tuyleri seyreklesirdi sadece o bolgesinde var

Basakdd6

Benimm kızımın da böyle bence normal 😄

Basakdd6

Benimm kızımın da böyle bence normal 😄

eylulpak

ocak ayinda sahiplendik geldiginde de böyleydi kasik kısmı herhangi bir artma olmadigi icin veterinere de götürmedim acikcasi asilarini yaptırmaya gotururken sorarim