Saf Kan Olduğu Nasıl Anlaşılır

Duman0

Sokakta bulduğum kedinin kırma olup olmadığını nasıl anlarım.internette baktığımda mavi rus kedisi diyor nasıl emin olurum

2 CEVAP

Sezgek

Sokakta bulduğunuz kedi kırma sokağa atılan bir cins olduğu ya da anne babası belli diye satılan bir cins olduğu bile iddia edilseydi yine de safkan olduğunu anlamak için genetik analiz gerekirdi hiç bir evcil hayvanı dış görünüşüyle saf kan olduğunu anlatamazsınız ama sokakta bulduğunuz güzeller güzeli canlı sadece gri bir tekir türü kadar ömrü olsun

aslihan_e

Niye emin olma gereği duyuyorsunuz? Kedi kedidir, dışı safkan olsa da kırma olsa da ruhu kedi. Umarım satmayı düşünmüyorsunuz veya cins ise sahiplenirim değilse atarım kafasında değilsinizdir.