Oyuncak Farenin Bıyıklarını Yedi

Minminik

gözümün önünde oynarken oyuncak farenin bıyıkları yerinden çıktı ve bizimkinin ağzında kaldı çıkartmayı çalıştı ama tüküremedi misina gibi 5cm biyiklardı üzerine malt verdim çok panik oldum dışkı ile atar değil mi? zarar verecek uzunlukta değildi

4 CEVAP

kj0122

Öncelikle sakinleşin tedirginlikle psikolojik baskı yapmayın kendinize durum ciddi biraz anladığım kadarıyla veteriner görmesi lazım yabancı cisim kategorisinde bahsettiğiniz süreç zaman kaybetmeyin malt ile geçecek birşey olması için kendi tüyü kadar hafif olmalı

kj0122

Kedinizin durumu nedir şu anda merak ettim aklıma takılıyor sağlık açısından bir problem söz konusu değildir inşAllah

Minminik

Henuz bir gelisme yok doktoru aradim talimatlar verdi durumu gozlemleyelim dedi tuvalete cikmasini ve kusmasi varmi takip edelim dedi

kj0122

Geçmiş olsun bir gelişme olursa habersiz bırakmayın aklım minicikte inşAllah bir şey olmaz en güzele emanet