Kedimin Yeni Evi

yunus26

Merhaba arkadaşlar ben üniversite okuyorum kedim 7-8 aylık,erkek okulum bitince eve dönüşümde kedimi de getirdim fakat evimiz alçakta olduğu için ilk gün atlamış çıktım uzaklaşmadan getirdim çok insanlara alışık değil camı açmamaya çalışıyorum gidip gelmemesinden korkuyorum tavsiyeleriniz var mıdır?

2 CEVAP

Gul36

Camlara mutlaka tel taktırın. Eğer tel varsa kilit veya kanca gibi bir şeyler takılıyor, onlardan alıp takın. Ben de ne kadar sıcak olursa olsun açtırmıyorum camları teller kilitsiz olduğu için.

yunus26

evde canı sıkılıyor çıkmasını da istiyorum ama geri tırmanabileceğini düşünmüyorum inerken bile zorlanıyor artık bir şekilde çözümler bulacaz teşekkürler