Kedime Ödül Maması Dokunmuş Olabilir Mi

Coconutbey

Garden mix in sushi ödül mamasından almıştım kedim cok sevdi ama 5 adet falan verdim yedikten birkaç dakka sonra öksürür gibi sesler çıkardı kusacak sandım kusmadı ödül maması dokunmuş olabilir mi ?

3 CEVAP

Minminik

olabilir tabi bir kerede 5 çok fazla tam olarak ne verdiniz kremamı?
şeker içerir bazı markalar lütfen dikkat edin sağlıksız kilo aldırır bazı ürünler

Coconutbey

Krema değil kuru et tarzı bir ürün taneli bir ürün diyim şekersiz ve düşük yağ oranı yazıyor üzerinde. Garden mix sushi diye geçiyor.

Ahudr

Icinde bogazina takilacak parcalar olabilir iyice inceleyin bakalim taneleri