Kedi Kumu Onerilerinizi Bekliyorum

BENROCA

Bu zamana kadar almis oldugum kedi kumlari genel itibari ile hic memnun kalamiyoruz. Pudrali aldik acayip farkli bir koku yaydi eve baska aldik evin icine kumlar dagildi suankide topaklanmiyor. Ne tavsiye edersiniz veya hangi kumu almaliyiz koku, emicilik, eve sacilmamasi acisindan tecrubelerinize gore

18 CEVAP

meryem_artemis

Toi moi aktif karbonlu kullanıyoruz. Topaklanması, koku tutması vs. gayet başarılı.

ilaydacakir

Bence de Toi Moi karbonlu olanı. Birçok marka denedim ama bu tam f/p

halisedemir

Merhabalar . Birçok kedi kumu değiştiren biri olarak Proline çok ama çok kötü gelmişti . Hele pudra kokulu ya da daha başka kokulu olanlar idrarla birleşince daha beter bir koku yapıyordu evin içinde . En son “VanCat” aktif karbonlu kumunu aldım . Mükemmel ötesi . Sıfır koku full topaklanma ve çok uzun ömürlü . Tavsiye ederim

halisedemir

Merhabalar . Birçok kedi kumu değiştiren biri olarak Proline çok ama çok kötü gelmişti . Hele pudra kokulu ya da daha başka kokulu olanlar idrarla birleşince daha beter bir koku yapıyordu evin içinde . En son “VanCat” aktif karbonlu kumunu aldım . Mükemmel ötesi . Sıfır koku full topaklanma ve çok uzun ömürlü . Tavsiye ederim

halisedemir

Merhabalar . Birçok kedi kumu değiştiren biri olarak Proline çok ama çok kötü gelmişti . Hele pudra kokulu ya da daha başka kokulu olanlar idrarla birleşince daha beter bir koku yapıyordu evin içinde . En son “VanCat” aktif karbonlu kumunu aldım . Mükemmel ötesi . Sıfır koku full topaklanma ve çok uzun ömürlü . Tavsiye ederim

yumik

Ben migrostan akkum alıyodum ama tozlanması çok olduğu için burdaki önerilere bakarak toi moi aktif karbon aldım 10 lt kullandım şu an çok memnunum tozlanmıyor hiç yeni paket sipariş ettim

KimJeongguk

ToiMoi aktif karbonlu alın teşekkür edeceksiniz. Ben Vancat'te kullandım böyle bir tozutma olamaz. Çok fazla tozutuyordu ve topaklar çamur gibi yapışıyordu kum kabına. ToiMoi şuan favorimiz ne tozutma, ne çamurlaşma, ne koku hiçbiri yok harika.

Reynaa

Toi moi aktif karbon veya bebe pudrası kokulu olan gerçekten çok güzel hem çabuk topaklanıyor hemde hoş kokuyor

Reynaa

Toi moi aktif karbon veya bebe pudrası kokulu olan gerçekten çok güzel hem çabuk topaklanıyor hemde hoş kokuyor

ben birçok marka denedim ilk aldığımda 2 aylıkti migrostan akkum almıştım hayvancağızın gözleri sürekli akıyordu çok tozluydu sonra lindocat kullandım o da çok koku yapıyordu ve akkum kadar olmasa da tozluyduy sonra mırmır karbonlu ile tanıştık en az 5-6 aydır sürekli alıyorum tavsiye ederim en azından diğerlerini önermem

Ahudr

Toi moi ben de kullandim ama gayet fazla etrafa dağılıyor oyle aman aman da bi topaklanma yok her kumda oldugu kadar hatta dökerken tozutma yaptigi bile aşikar siz nasıl memnun kaldinız bu kadar anlamadım.Ben sandy aktif karbonlu kullaniyorum memnunum

BENROCA

Tesekkur ederim herbirinize cevaplariniz icin

Melek12316

Vancat kullanıyorum. Sıfır koku topaklanması güzel daha önce proline marsilya sabunlusunu kullanıyordum. Vet aktif karbonlu kullan diyince Vancat e döndük iki markayı tavsiye ederim

Miyoshka

Eve dağılmaması için kum paspası almanızı öneririm epey faydası oluyor pelet bile dğılmadı eve.Bu arada çam pelet kumu kimse önermemiş ama ben sağlıklı olduğunu düşünüyorum doğal olması sebebiyle (bigcat,premium olabilir) Benim kızım biokats eco light kullanıyor topaklanma baya iyi,koku yok tozlanma minimum fiyat ****** da gayet uygun

Birçok markayı denedim özellikle aktif karbonlu olanları. toi moi favorimiz oldu tozutma kesinlikle yok patilerede en az yapışan kum oldu. Aktif karbonlu ve kokusuz olanını kullandım ikiside gayet başarılı tavsiye ederim. Son 4-5 aydır toi moi kullanıyoruz en uzun süre kullandığımız kum oldu. Bide mutlaka kumu önerilen seviyede koyun yoksa topaklanma sorununu her markada yaşarsınız