Kediler İçin İç Ve Dış Parazit Aşı Mı Hap Yada Damla Mı

Kediler için yapılması gereken aşılar var ama çok pahalı iğne uygulamaları altından kalkamam damla yada hap duydum bunlar da iğne gibi mi işe yarar mı yardımcı olursanız sevinirim

5 CEVAP

Hap olan da var solüsyon olan da
Bizim kullandığımız solüsyon mesela iç dış birleşik tek tüp şeklinde kulaklarının olduğu hizaya uyguluyoruz solüsyonu ve o bölgeye 12 saat dokunmuyoruz
Markası broadline ıç dış ense damlası veterinerde yaptırıyoruz biz 750 tl İstanbul'da ama
İnternette daha uyguna bulabilirsiniz

kj0122

İç dış parazit uygulamasında dış parazit damla iç parazit hap şeklinde uygulanıyor iğne gibi birşey değil hekimliğe söylüyorsunuz o karneye işliyor sizede uygulaması kalıyor aşıdan uygun hale geliyor öyle oluncada

Mslna01

İç parazit hap, dış parazit damla olanda var,ikisi tek seferde yapılanda var aşıdan daha uyguna geliyor ama bunları yaparken tabi ki dikkatli olmak gerekiyor damlayı yalarsa zehirlenir aynı şekilde iç parazitini de fazla verirseniz zehirlenir dikkatli olmak gerekiyor

Esperas

Bizim veterinerimizde broadline öneriyor. Sayımız fazla olduğu için biz evde yapıyoruz, hem strese girmemiş oluyor yavrularımız. İç dış birlikte, tek sırt damlası şeklinde. Minik bi iğnesiz şırınga gibi. Uygulanması hem kolay hemde çok etkili. Bizde memnun kaldık

Esperas

Bizim veterinerimizde broadline öneriyor. Sayımız fazla olduğu için biz evde yapıyoruz, hem strese girmemiş oluyor yavrularımız. İç dış birlikte, tek sırt damlası şeklinde. Minik bi iğnesiz şırınga gibi. Uygulanması hem kolay hemde çok etkili. Bizde memnun kaldık