15-20 Günlük Kedim Daha Düne Kadar Süt Tozunu İçiyordu Ama Şuan İçmiyor Ne Yapmaliyim

Kedim süt tozunu içiyordu ama şuan içmiyor zorla icirmeye çalışıyorum sıcak su torbası koyuyorum ama hala içmiyor

2 CEVAP

Emirrckr

Keyfi nasıl peki?
Tuvalet yapıyor mu?

aslihan_e

Veterinere götürün, özellikle 20 günlükse artık bir şekilde müdahale edebilirler. Enfeksiyon varsa amoksisilin antibiyotik kullanabilir mesela. İç parazit sıkıntısı varsa çok minik dozda antiparazit ilacı alabilir. Demek istediğim daha küçük olsa müdahale edilemeyebilirdi ama artık o yavru için bir şeyler yapılabilir.