Kedim Yara Bandı Yedi

icoluna

Kedim bundan 4-5 gün önce yara bandı yedi dolabın tepesine çıkmış almış bir şekilde kusmaya çalıştı başta çıkaramadı malt yediriyorum yaş mama verdim yine de dışkısından çıkmadı ya da kusmadı aileme diyorum götürelim acil diye ama kimse götürmekten yana değil param da yok enerjisi de yerinde ama bir şey olur mu çünkü bununla ilgili sorun yaşayanlar olmuş aynı şekilde ve iyi sonucu olmamış napabilirim

2 CEVAP

kj0122

Olaylar sizin dışınızda gelişmiş anladığım kadarıyla ufak tavsiye yüksekte alçakta değil mümkünse büyük küçük demeden odada alanda eşya bırakmayın ebatı küçük olsa yutuyorlar büyük olsa parçalayıp yine yiyorlar maalesefki veteriner desteği şart en azından arayıp neler yapılabilir bir danışın takipte kalın yabancı cisim kategorisine giriyor bu gibi durumlar bazen ciddi boyut alıp ameliyata kadar gidiyor boyutu ciddi sınuçlarla karşılamamanız adına kardeş tavsiyesi

Ahudr

Vitasigna hairlax macun alin hergun belirtilen miktarda yedirin diski yoluyla atmasıni saglayacak.