Kedi Alıştırma Bilgisi Olan Lütfen Destek Olabilir Mi ?

Merhabalar bu konuyu çözmek için öyle bir bilgiye açım ki gerçekten zor durumdayım.
Evimde 2 kedim vardı 3 cü kedimi 3 ay önce getirdim. Maalesef her fırsatta birbirleriyle kavga ediyorlar. Kavgayı başlatan resimde gördüğünüz Egoist kızım oluyor. Getirdiğim gibi kendiside tekir ve erkek Kimseyi istemiyor. Birbirlerini görmezden gelsin diye bekledim ama günün sonunda gene felaket bir kavga dönüyor. Bilgisi olan nasıl alıştıracağım hakkında bilgi verirse çok sevinirim gerçekten.

1 CEVAP

Hfter

Mama su tuvalet kaplarının ayrı olması bu süreçte çok işine yarar onun harici ne yapabilirsin pek fikrim yok açıkcası ben hep böyle yapıyorum benimkiler de anlaşamazlar.