İmmunex Ne Kadar Kullanılanmaliyim

Selenmor

Kedimin biri grip galiba gözü ve burnu akıyor fakat yavru yani ne kadarlık bilmiyorum sanırım 3 ya da 4 aylık bugün sabah erkenden ılık çayla sildim burnunu falan temizledim ve immunex Alicam birazdan bağışıklık destekleyici sanırım biraz araştırma yaptım da ne kadar vermem gerekiyor acaba

3 CEVAP

Melodii

Grip bu tür ilaçlarla geçicek bir şey değil. Veterinere götürmelisiniz. Benim kızım grip olduğunda bir sürü iğne vurmuşlardı.

mozzarella

Imunoglukan Likit'ten kilosunda 2 mililitre veriyorum ben, memnunum. 1 kilo altındaysa da 2 mililitre verilebilir diye duydum

Selenmor

Bu grip için başka tavsiyesi olan var mı? Daha faydalı bir ilaç falan yoksa immunex iyi mi?