Köpeğimin Kızgınlık Dönemi Geçmiş Midir?

VANACHA

iyi günler dişi kafkas coban köpeğim var. köyde bakıyoruz. 5 Haziran'da kanamasını gördük sanırım o gün başlamıştı. Bu dönem hamile kalsın istemiyoruz o yüzden hemen kapattık. kontrol altında baktık ama ne zaman salabiliriz? Risk ne zaman geçer? Kesinlikle hamile kalsın istemiyoruz. Tam 1 aydır kapalı:(
teşekkürler

2 CEVAP

Dila2003

bence bu işlere veteriner baksın bide emin değilim ama 1 ay iyi bir süre 1 hafta falan yada 5 gün sal ona göre gözlemle sürekli onu takip et

iceays1

Köpeginizin hamile kalmasını istemiyorsanız lutfen kısırlastırın... Köpeginizi kapatmakla bi yere varamazsiniz .