Çok Su Kaybeden Ve Ağzında Yaralar Olan Kedi

Emrsbr

4 gün önce sokakta bir kedi buldum zar zor yürüyordu ve çok halsizdi hemen veterinere götürdüm vücudu çok fazla derecede su kaybetmiş ve ağız enfeksiyonu varmış ilk gün serum takıldı ertesi gün tekrar serum takıldı ardından veteriner bize ağzı için bi krem ve antibiyotik verdi 3 gündür onları kullanıyoruz ilk gün çok su içmiyodu 2. günde aynı şekilde, yemekte yemiyordu ama son 2 gündür daha çok su içip daha sık tuvalete çıkıyor ama sadece çişini yapıyor yine son 2 gündür şırıngayla yaş mamayı ben veriyorum kendi asla yemiyor

1 CEVAP

Ahudr

Agzinda yara olan kedi için yaş mama sıkıntılı çünkü hepsi tuz köku mamaların.ona evde et tavuk vs haslayip püre haline getirip yedirirseniz bir süre daha sağliklı olacaktır.uzun süre yiyip icemedigi icin bağırsaklarında sorun olusmus olabilir bunun icinde veterinerden probiyotik alip yemeklerine karistirin.Cok gecmis olsun sifalar dilerim