Brit Care Renal Kullananlar

Jdjs

Brit care daha önce kısır mamasını denemiştim urinary kedim aşırı kötü ishal olmuştu renal mamada aynımı kulanan varmı yorumları çok iyi diye denemek istedim kedim veteriner serisi mamaların tadını bepenmiyor malesef virbac proplan carni hills royal hepsini denedik aç kalınca mecbur yiyor ishal yapıyorsa boşuna hiç denemiyim

1 CEVAP

dilanbulent

Brit Care genel olarak kimseye tavsiye etmediğim bir mama. Kendini içerik profesörü zanneden arkadaşlar sürekli bu markayı övseler de, genel olarak özellikle ishal şikayeti çok yüksek bir mama. Elbette iyi geldiği kediler de var ama istisnalar kaideleri değiştirmez. Eğer maddiyattan yana bir sıkıntınız yoksa bence yine de bir alıp deneyin, bunu da beğenmezse başka bir şey denersiniz. Unique markasını da deneyebilirsiniz mesela, saydıklarınız arasında bu marka yoktu.