Kedimin Götu Şişmiş Ve Sürekli Altına Kaçırıyor İshal Şeklinde Nedendir

Kedim dün ishaldi bugün de devam ediyor ama sürekli altına kaçırıyor ve götu şiş görünüşe temizlemiyor

2 CEVAP

Ve o gün yaşmsms verdim

ill

Ay benim kedimin dw böyle bu aralar poposu tahriş veterinere götürdüm özel mama verdi :( iç parazit+ probiyotik verdi 1 haftalık kullanıcaz poposunun tahrisi için de bebek pişik kremini sürüp kediyi 10 dakika oyalayıp sonra silicwz yalamaması için iç parazit birde prpbiyotik alın veterinere danısıp poposunu da silin nemli bi bwzle o toparlayana kadar gwcmis olsun hepimize :')