Kedi İç Parazit Hapıni Hiç Denemedim Kullananlardan Danışmak İstiyorum

Isilbas

Merhabalar ben kedim için ENDOPET isimli iç parazit hapı aldım fakat hiç yorumu yok bende tereddüte düştüm bu markayı kullananlar yazabilirse sevinirim sizce iyi midir?

2 CEVAP

Mslna01

Ben tenizol kullanıyorum o markayı ilk defa duydum

dilanbulent

Soru cevap bölümünde arama kısmına yazarsanız çok fazla başlık olduğunu görürsünüz. Caniverm bildiğim kadarıyla daha etkili bir hap ama kediniz dışarı çıkan veya aktif olarak parazit sorunu yaşayan bir kedi değilse çok da önemsemeye gerek yok. Tenizol de iyidir Endopet de iyidir, oldukça kullananı var yani.