Brit Care Mama Tanecikleri Farklı

meryem_artemis

16 Mart ve 27 Nisan tarihlerinde Petlebi üzerinden brit care hipo alerjenik kısırlaştırılmış kedi maması sipariş verdim. Nisan ayında sipariş verdiğim mamanın taneleri mart ayında gelen mamadan daha basık şekilde ve daha açık renkte ancak mamanın içeriği aynı gözüküyor. Paketteki pembe renk de yeni gelende daha koyu. Daha önce aynı durumu yaşayan oldu mu? Mamalardaki bu değişimin nedeni ne olabilir acaba? Bu arada firmaya yazdım ancak cevap vermediler.

1 CEVAP

lilbaris

Bu marka için değil fakat bazen aynı mamayı ilerleyen aylarda aldığımda dediğiniz gibi değişimler olabiliyor bunu nd’de fark etmiştim. Güvenilir bir satıcıdan aldıysanız sorun olduğunu zannetmiyorum fakat ******** ve *********** gibi sitelerde royal canin’in sahtesinin satıldığını royal canin ile iletişime geçerek anladım.