Biraz Yardım

Selenmor

Kediyi vete goturucem yarın ya da öbür gün normalde bahçede baktığım kedi diğer kediler le beraber malum kedi grip olmuş aşıları da yok şimdi ben vete goturursem iğne yapar mı ya da diğer aşılarıni da yapar mı ve grip olduktan sonra vete götürenler var sa eğer yanımda ne kadar ücret goturmeliyim 3 -4 aylık kedi

3 CEVAP

Roza23

Yavru kedilerde grip bi cok seye sebep olabiliyo. Bağışıklık sistemini bile baya kötülestirebiliyo. Ben grip icin gittigimde 60 70 tl ödemiştim. Bikac vitamin antibiyotik iğnesi icin. Götürün ama bi süre geçici yuva olabilirsiniz bence ve sahiplendirmek icin ilan da acabilirsiniz. Kış mevsiminde daha fazla zorluk yaşarsınız ve kedicik de tehlikede olmaz bi yuvası olur.

Roza23

Geçmiş olsun bu arada

Selenmor

Teşekkürler.:) Bakicam artık olmazsa öyle yapayım