Hemen Bakar Mısınız

Yagiraylin

Calcivürüs müdür bu ? Eve alacağım ancak bir kedim daha var bulaşır mı

5 CEVAP

Mini2019

Tümör gibi duruyor. Evdekiyle temas ettirmeden kanına ve testlerine baktırın bence.

Mia1roz3

testini yarın ilk iş yaptırın kanlarına da bakılsın geçmiş olsun, bende sokaktan aldım benzerdi negatif cıktı sonuc. Agzında yaralar vardı 5 gun antibiyotik kullandık suan iyi kedimle de tanıştırdım

Yagiraylin

Bu yara mı tümör acaba korktum 🥹

aslihan_e

Apse yapmış olabilir, ona bakarak şu hastalık var diyemeyiz. Calivirüs'ü kediniz hayatının herhangi bir zamanında kapabilir, bir veteriner ziyaretine bakar. Sırf calivirüs var diye sahiplenmemek yazık olur. Sadece ayrı bir odada tutup antibiyotik tedavisinin bitmesini bekleyeceksiniz. Calivirüs evde bakılan bir kedi için korkulacak bir hastalık değil. Sokaktaki kediyi öldürebilir ama o bakımsızlıktan ölür.

Yagiraylin

Bi akrabama sahiplenirdim ancak veterinere götürebilecek durumu mevcut değil suanda sokakta kalmasını istemedim , bu süreçte napılabilir ? @aslihan_e