Kediyi Nasıl Yemek Yemeye Şu İçmeye Aliştirabilirim

Merhaba bugün dışardan 1.5 aylık bir kedi sahiplendim almasaydim sokakta kalıcaklardı hemen gidip aşısını yaptırdım ne su nede mama yedirebiliyorum yardımıci olurmusunuz

3 CEVAP

Selenmor

Konserve mama yiyebilir diye düşünüyorum.kuru mama belki erken daha ama kons. Mama yer bence şu da o ihtiyacı olunca içer zorlamayın bugüne kadar susuz hayatta kalamazdı demekki su içmeyi biliyor.veya bu zamana kadar annesi emziriyodur.

Şırınga ile ağzına sütü seyreltip sıkabilirsin yada biberon kullanabilirsin

Elifoo

Yas mamayi kuru mamayla karistirip verebilirsiniz ben direk kuru mama vermistim ama kediden kediye gore degisebilir. Annesinin olmadigina emin misiniz yavrucagin gelip cocuklarini bulamama gibi bir durumu olmaz dimi?