Dişi Kedilerim Kavgacı (Acil Yardımınız Lazım)

34Mine34

Merhaba normalde evimde 6 kedim var erkek kedilerim kısır ve normalde sakinler 4 tanesi 5 yaşında ve kardeşler diğer ikiside onların yanında büyüdü 2 yaşındalar dişiler(kısır değiller) bir anda 2 yaşındaki kedim kardeşi olanın dibinden asla ayrılmıyor diğer kedileri gördüğünde kardeşiyle kavga edip sonra dip dibe uyuyor 2 gündür ikisini odadan çıkaramıyorum huysuzlar ve birbirlerinden ayrılmıyor yardımcı olur musunuz

1 CEVAP

34Mine34

Doğduklarından beri hepsi aynı evde ama iki gündür bu sorunu yaşıyorum sahiplendirmeyede çalışıyorum diğer kedilerimide agresifleştiriyorlar yardımcı olursanız sevinirim