Her Astımlı Kedinin Ağzı Siyah Olur Mu?

CalicoMia

Merhabalar kedim kafasını ve boynunu önüne eğip öksürüyor. Astım şüphesi ile veterinere götürdüm ve alerjik rinit olduğunu mevsim değişiminden dolayı olduğunu söyledi. Astım olsaydı ağzı siyah olurdu dedi. Fakat astımlı kedilere baktığımda kesimle aynı hareketi yapıp ses çıkarıyorlar. Astımlı her kedinin ağzı siyah olur mu? Başka veterinere daha götürmeli miyim?

1 CEVAP

Hfter

Benim kedimin ağzı siyah hiç nefes problemi yaşamadık bilmiyorum ilk kez duydum kendisi hem sokağa çıkan hem de evde yaşayan bir erkek kedi üstelik.