Kedim Aniden Topallamaya Başladı

edakaramel

merhaba kedim 2 buçuk yaşında dişi. bugün çok olmasa da arka patisinden topalladığını fark ettim. aşılarını düzenli olarak yaptırıyorum. kilosu herşeyi tam. Neden böyle oldu birden anlayamadım. Başka hastalıkların habercisi olabilir mi Allah korusun. bazen yüksek yerlere çıkıp atlıyor ondan mi kaynaklı bilemedim.😔

3 CEVAP

edakaramel

hayır çok şükür görünürde bir sağlık problemi yok🥺 koşup oynuyorda. iyice baktım ama bişeyde göremedim. muhtemelen incitmiştir. Devam ederse veterinere götürcem. çok teşekkürler yardımınız için😊

kj0122

Hiç bir sağlık problemi yoksa belki incitmiştir ve ya küçük birşey de batmış olabilir incelediniz mi? Topallaması devam ederse bir hekimliğe baktırın derim.

zehra88kkam

Son durum ne