Tüylü Kalemlik

ezgiisu

Kedim kalemlike oynuyordu ve kenarındaki tüylerle oynuyordu ağzında tüy görünce hemen almaya çalıştım ama yedi bi sorun olur mu? napmam lazım

3 CEVAP

Elifoo

Bu yabanci cisim yemelerde malt kullaniyorum ben. Bizimki poset manyagi. Ne kadar dikkat etsem de ordan burdan kacirip indiriyor mideye. Eger hemen malt vermezsem birkac saat icinde kusarak cikarmaya calisiyor ki bu onu cok strese sokan bi durum. O yuzden olabildigince dikkat etmeye çalışıyorum. Siz de veterinerinizin onerdigi bi malti kullanabilirsiniz

Kedimekim

Eger kedinizin bagirsak duzeninde bir sikinti yoksa tuvaletiyle birlikte cikacaktir. Tuvaletini gozlemleyin derim

ezgiisu

Şu ana kadar bağırsak sorunu yaşamadık, sorayım maltı da :) çok sağolun