Tüy Dökülmesi

Simbat

Herkese merhaba,
8-8,5 aylık erkek tekir kedim var. Yaklaşık 1 ay kadar şehir dışına çıktığım için bu süreçte bakımını arkadaşım üstlendi. Kaliteli mama yemesine rağmen geldiğimde aşırı tüy dökümü ile karşılaştım ve bu durum 3 haftadır devam ediyor. Kucağıma her aldığımda üstüm başım tüy içinde kalıyor. Bunu nasıl engelleyebilirim taramak da çare değil. Veterinere götürmem gerekiyor mu ? Bu arada dökülmeler lokal değil. Yardımlarınızı bekliyorum...

1 CEVAP

Merhaba mevsimsel olarak şu sıralar sanırım hepimiz aynı problemi yaşıyoruz. Ama yine de isterseniz kontrol amaçlı veterinere götürebilirsiniz.