Kedisi Kırık Ameliyatı Olanlar Kafes İstirahati Yaptı Mı, Ne Kadar Sürede İyileşti?

esrayurteri

Merhabalar, kedim ön patisinden kırık ameliyatı oldu. Ameliyat başarılı geçti. 2 gün vette kaldı eve geldik. Evde tek bir odada bakıyorum alanını kısıtladım. Kaldı ki kendide çıkmak istemiyor şu anlık. Kaldığı odada yüksek olacak her şeyi kaldırdım. Bir tek çatı katı olduğu için cam kenarı beni tedirgin ediyor. 10- 15 gün kafeste tutup kısmi olarak mı açmaya başlasam diye düşünüyorum. Bu konuda deneyimi olanlar benimle paylaşabilir mi? Kafes istirahati yaptırdınız mı? Yaptırmayanların kedisi ne kadar sürede iyileşti ve şu an zıplarken vs sorun yaşıyorlar mı?

1 CEVAP

esrayurteri

Güncel