Kedim Uzun Zamandır Topallıyor

Kedim bir gün durduk yere topallamaya başladı. Burkulduğunu düşünüp veterinere götürmedim fakat sol arka patisiyle topallamaya devam etti. Sonra veterine götürdükröntgen çektiler ve kalçasında çok küçük çatlak var gibi dedi. Kalsiyum hapı verdi kendiliğinden geçer hareket etmesin dedi. Zaten bu hayvan hep ağrısından dolayı uyuyo. Uzun bir süre geçti ve hala topallıyor hatta topallaması sağ bacağına geçti. Bu kemik erimesi ya da ne biliyim kemik tümörüyle falan alakalı olabilir mi? Bu tarz bir şey yaşayan varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim . Ağrısından dolayı hep fotoğraftaki pozisyonda uyuyo ve bacakları titriyor

3 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Bence farklı bir kliniğe daha götürüp röntgenini tekrarlatmalısınız. Topallamanın diğer patiye geçmesi sadece kalçada çatlakla açıklanamayacak gibi geldi bana.

Bol patili günler dilerim.

Güncel

Çkk teşekkürler en kısa zamanda başka kliniğe götüreyim en iyisi