Çok Hareketlenmeye Başladı

Ssedamiyav

Kedim 2 ayına yaklaştı ve aşırı hareketlenmeye başladı kendini sürekli duvarkara vuruyor hatta takla falan atıyor neden olabilir

4 CEVAP

Elifoo

Bir nedeni yok, su an onu 3 yasinda bir bebek gibi dusunun. Hem dunyayi hem kendini tanimaya calisiyor ve icinde bitmek bilmeyen bir enerji var. Bu donemde olabildigince cok sevin baya cok sevin surekli oyun oynayin enerjisini atsin hem de aranizdaki iliski kuvvetlensin. Zaten zamanla daha sakin bir cocuk olucak :)

Kedimekim

Cunku artik bebeklikten cikiyor ve bunun icin sakladigi fazla enerjisi var :) kedinizle daha fazla oynarsaniz onu mutlu etmis olursunuz ama daha cok aksam uzeri oynarsaniz iyi olur cunku gunduz sicaktan etkilenebilir

Derdedermanim

Bu hali böyle devam edicek bir yaşının sonlarına kadar durulur yavaş yavaş.Enerjik olması sağlık göstergesi bu günlerini ararsınız ilerde en eğlenceli dönemi, tam moral deposu şuan tadını çıkarın kös kös oturamaz..

Ssedamiyav

Çok teşekkür ederim hepinize