Kedim Sağ Arka Ayağına Basamıyor Lütfen Bakın

Yelizthecat

Kedim arka sağ ayağına arada basamıyor. Veterineri aradım götürmek için hep yatıyorsa arka bacağına kan gitmiyordur getirmeyin dedi. Viyo ve vet expert vitamin aldım başka ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun

1 CEVAP

aslihan_e

Başka vete gidin, saçmalamış o. İnsan kafadan teşhis koyar mı yahu, getirmeyin nedir. Geçen ben de bir veterinere gittim ilk kez, yorumlarda herkes övmüş falan, adam serum bağlayamıyoruz, yatış yapamıyoruz, kan testi alamıyoruz falan diyor. Ne yapıyorsunuz o zaman yani. Beni başından savdı sizinki gibi. Ya bir röntgen çek bak hayvanın bacağına ya da elle muayene et, patisine falan bak, bir yerin mi eksilecek yani. Hep yatıyorsa getirmeyin nedir. Benim kedimin biri uykucu şirin, bebekliğinden 4 yaşına kadar yer yatar, maşallah onun bacaklarına niye kan gidiyor? Yaşlı kedim de öyle hep yatar. Hem kedi yatarken bir sağa bir sola falan döner, bir yanı sıcaklar o tarafı üste getirir falan, felçli değil ya bu çocuk. Diyelim ki kediniz scottishfold, bilmiyorum cinsini. Hadi belki artrit var diye oldu dersin, kan dolaşımı durdu çok saçma. Onda da kondroitin, glukozamin, Akgünlük, omega-3 gibi takviyeler kullanılıyor. Siz de adam akıllı bir veteriner görüşü alıp scottish olmasa bile uygunsa takviye alabilirsiniz.