Kedim Oyuncağını Ağzına Alıp Hırlıyor

hellothere

Kedimin (4aylık erkek) küçük fare şeklinde bir oyuncağı vardı onunla oynarken ağzına alıp çenesini kitleyip hırladığını fark ettim bugün aynı şeyi oltasıyla oynarken yaptı. Oltanın ucundaki oyuncağı ağzına alıp uzağa götürüyor önce sonra çenesini kitleyip hırlamaya başlıyor almaya çalışınca da pati atıp tıslıyor bize sizce avlandığını zannettiği için mi böyle yoksa farklı bir sebebi var mıdır?

2 CEVAP

kj0122

Oyuncağını kimseyle paylaşmak istemiyor bizde yaşadık bunu bir tek bana yapmaz diğer aile üyelerinde bende fark etmiştim avlanma iç güdüsü zaten doğalarında olan birşey buda bir ihtimal tabi sağlıcakla 😊

ssedef28

benim kedimin de bebeklikten beri bir oyuncağı var onu ağzına alıp miyavlıyor taşıyor sadece ona yapıyor ama:((( yavruyken uyuduğu zaman hep onu koyardım yanına birkaç aydır bulamıyordum dolabın arkasına girmiş çıkardığımda unutmamış yine aynı şekilde taşıyor şu an :D kargo paketlerini açarken bir şeyler yere düştüğünde etiket vs. ağzına alıp kaçırıyor almaya çalıştığımda bizimki de sinirleniyor tamamen avcılık içgüdüsü