Kablo Kemirme Sorunu

Tuanaalsk

Böyle bir huyu yoktu yeni çıktı. Yeni aldığım bilgisayarın kablosunu kemirmis baya baya içi gözüküyor çok şaşırdım daha önce böyle bir huyu yoktu bir şey olmasından korkuyorum evin bazı yerlerinde gizlemem mümkün olmayan kablolar var bu sorunun önüne nasıl gecebilirim.

1 CEVAP

GunesAres

Merhaba, benim kedimde de bu huy var elektrik çarpacak diye çok korkuyordum. İnternetten kablo çorabı diye aratırsanız kabloların üzerine geçirilen kalın örgü tarzında ürünü görebilirsiniz. Değişik kalınlık ve boyutları mevcut. Ben göz önündeki kablolara bunlardan sardım hiç ilgisini dahi çekmedi, gerçi çekse de zarar veremezler :)