Dün Kedimi Kısırlaştırdım Ama Evdeki Kedilerim Ona Yaklaştığında Tıslıyor

34Mine34

Arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim dün iki kedimi kısırlaştırdım bugünde evde ki diğer kedilerimi yanlarına götürdüm ama tıslıyorlar bırakmaya korkuyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

2 CEVAP

Emirrckr

Kedinizin kokusu değişti,klinik ve ilaç kokusu üstüne sindiğinden dolayı her iki tarafta birbirini yadırgayabilir.
Bence hem kısırlaşan kedinin sağlığı için hem de diğer kedilerinizi de germemek adına birkaç kısırlaşan kedinizi ayrı odada tutun.
Zaten kendisi dinlenmek ve uyumak isteyecektir,özel bir oda daha iyi olur.

34Mine34

Ayrı tutuyorum bugün ikinci günleri fakat çok tedirginim hala