Kuru Mama Yemiyor

FelixCan

Merhaba 2.5 aylık kedim islak mamayla karisik kuru mama yiyor ancak kuru mamayi bir türlu yemiyor. Tek tek önüne tane tane atarsam biraz oynayip yiyor ama kabina biraktiklarimi yemiyor. Onlari canli sanip toplu halde olduklarinda korkutor mu acaba :D anlamadım gitti. Yaş mamayi azaltmayi deniyorum git gide ama kuru mamayi tek yek yiyip toplu haldeyken yememesi benim esas merak ettigim konu.

2 CEVAP

Kedimekim

Süt kediler icin iyi bir sey degil ishal yapiyor onun yerine coktan aza dogru giderek islatip veemelisiniz her seferinde islatma oranini azalaniz gerekiyor daha kucuk oldugu icin yiyemiyordur bu yuzden de yemek istemiyordur

dişleri mamayı kesmiyor olabilir süt ile karıştırıp vermeyi deneyin