Kaliteli Yavru Kedi Yaş Maması Tavsiye Edermisiniz

KravatliKedi

Fiyat problem değil içeriği kaliteli mama ne almalıyım schesir istemiyorum onun dışında

7 CEVAP

Proplan olabilir yaş mamada purina gourmet güzel bende kedilerime bu mamaları kullanıyorum

Mslna01

Acana,nd scheir

Nutri feline

hellothere

nd ve acana

mosmos

acana üst segmentten, animonda royal canin ve optimeal orta segmentten. acanadan sonra optimeali özellikle tavsiye ederim. içeriği güzeldir ve fiyatı da uygundur. yaş mamayı evde yapmayı da deneyebilirsiniz, hazırlara bin basar. ya da en en iyi seçim, raw for us markasının mamalarıdır. kendi web sitesi var markanın. oradan satın alabilirsiniz. en en en üst segment mama diyebilirim. fiyatı da pahalı dolayısıyla.

Kedim acanaya aşık, çok araştırdım bence içerik olarak en güvenilir acana kitten deneyin kediniz bayılacak

yumik

Acana nutri feline nd gimcat en temiz içerikliler