Profender İç Parazit Ense Damlası Kullananlar Yardım

Tsubasa9

Merhabalar. Sokakta bulduğum 1.5 aylık yavru kedinin karnı şiş, çok zayıf ve birazda ishal. Bariz bir şekilde parazitten dolayı olduğu belli oluyor. Profender'in iç parazitleri temizlemede etkili olduğunu duydum. 1.5 aylık olduğu içinde korkuyorum acaba uygularsam bir şey olur mu? Kullananlar yardımcı olabilir mi?

3 CEVAP

Derdedermanim

daha küçük kafanıza göre uygulama yapmayın.

aleyn

vete götürme imkanı varsa küçük bi parça hap vererek çözebilirler.

BanuYuzgec

Ben kulandım bir yan etkisi de olmadı ama benim kedim 10 aylık ve veterinerimiz uyguladı 1,5 aylık bir kedi için ciddi yan etkileri olabilir bence veterinere danışılmalı