Kedim Hiç Bişeyi Yokken Topallamaya Başladı Ne Yapmalıyım

Zemzem

Bir saat odada yalnız bıraktım döndüğümde topallıyordu üç aylık yavru

4 CEVAP

Tsubasa9

Endişe edilecek bir durum olduğunu sanmıyorum. Yavrular yaramaz olduğundan bu tür sorunlar genelde çok oluyor ve bir kaç güne düzeliyor. Bir kaç gün bekleyin bence kendiliğinden düzelecektir. Ondan sonra durumuna bakarsınız

Derdedermanim

Veterinere götürmelisiniz anne sütü az aldıysa raşitizm oluyor kedilerde başıma gelmişti sokak kedilerinde çok olur azcık yüksekten atlasa topallar miyavlar canı yanar kalsiyum iğnesi yapıyorlar bir hafta 10 gün bazı ilaçlar yazıyorlar.İhmal ederseniz kemiklerde anormallikler kuyruk üstünde kamburumsu bir görüntü olur ihmal etmeyin.

Zemzem

Ve bulunduğum bölgede veteriner yok en yakın veteriner 2 saat uzaklıkta

Zemzem

Götürdüm pati burkulması varmış şimdi daha iyi teşekkürler