Kedim Çok Tislıyor

Bilgeylmz

1 yaşında ve kısırlaşırılmamış kedimin yanina erkek kedi getirdik ciftkesmeleri için ama ikisi de resmen birbirinden nefret ediyor bu 2. buluşmaları ama nirbirlerine pati atiyorlar 2 si de birbirine hırlıyor. Erkek kızgınlık dönemindeydi benim kedim ise kızgınlik dönemine girecek belirtiler var ama ciftleşmiyorlar. İkisini yakınlaştırmak için ne yapabilirim bilgisi olan var mı?

2 CEVAP

Derdedermanim

bir hafta sabredebilirsiniz mesela niyemi çünkü hayvanlkar dünyasındada herşey apar topar olmuyor en az bir hafta beklemek gerekir.

Bilgeylmz

Bizimki onlarda 1 hafta kalmısti zaten ama hic anlasamadilar. Erkeke kedi bayrama kadar burada olacak çunku biz ankarada olmayacagız