Kedim Diğer Kedime Tıslıyor Yardım Edin

34Mine34

Arkadaşlar umarım cevap veren olur benim aynı odada kalan kısır erkek ce kısır olmayan dişi kedilerim vardı bir gün sabah ben uyurken odada kavga ettiler kıskançlık diye düşündük dişi yatakta uyuyor erkek dolapta normal odalarda kavga etmiyorlar ama erkek kedim dolana çıktığı an dişi kedim tıslayıp hırlamaya başlıyor hemen odadan çıkarıyorum neden olabilir artık ağlama derecesine geldim lütfen yardımcı olun

1 CEVAP

Catsusam

Suzi'nin bloğunda çok faydalı bir yazı var kedileri birbirine alıştırma konusunda. Soru da sorabilirsiniz.