Arkadaşlar Kedimin Yavrusu Olsun İstedik Ve Eve Bir Tane Erkek Scotish Getirdik Ama B

Tikavepamuk

Arkadaşlar merhaba ben kedimin yavrusu olmasını isteyerek eve bir erkek kedi getirdik ama benim kedim (dişi) erkek kedinin kendine yaklaşmasına izin vermiyor sürekli tıslıyor pati atıyor ama bir yandanda onu takip ediyor sürekli 2. Gündeyiz şuan yani acaba birbirlerini sevmedilermi bilemedim çok sabırsızım deneyimi olan varmı acaba aranızda

6 CEVAP

deniz_berkan

2.gün daha cok yenisiniz... en az 1 haftanız var bahsettiğiniz hareketlere göre . gözetim altında tutun sürekli dişi izin vermediği sürece zaten yanına yaklaşamaz.

Bilgeylmz

Şu an bende de aynı sıkıntı var ve bizimkinin 2. buluşması olmasına ragmen düşman gibiler

bence biraz daha zaman tanıyın birbirlerine alışamadılar herhalede ve ayrıca kedin erkek kediyi kıskanıyor olabilir

Scot

Disi kedinin evine erkek kedi geldigi zaman.didi kendi evi kendi alani oldugu icin izin vermiyormus ciftlesmeye burasi benim alanim deyip yaklastirmiyormus oyle duydum

cakil_18

Evet benim bildiğim de erkek kedinin evinde kalması gerekiyor 1 hafta gibi

sophiee

Bizimkiler erkek kedinin evinde çiftleşti. İlk gün koltuğun altında çıkmamış kızım sürekli tıslamış. 2.gün koltuğun altından çıkmaya başlamış. 3.gün birlikte evi geziyorlardı. Sanırım 4.günde çiftleştiler. Daha önce tanıştırmamıştık ve ikisinin de ilk çiftleşmesiydi.